Bezprzewodowy system pozycjonowania/wykrywania pozycji personelu

System pozycjonowania personelu korzysta z bezprzewodowej techniki częstotliwości radiowych / przetwarzania danych / technologii wysyłania danych / systemu geo-informacyjnego połączonego z technologią pozycjonowania, która realizuje dokładne pozycjonowanie personelu pracującego pod ziemią oraz inne zapotrzebowania branży górniczej (komunikacja mobilna, transmisja danych np. stężeń gazu, bezprzewodowy monitoring video). System nie tylko dostarcza bogatą ilość danych i graficznych informacji, ale również monitoruje obsługę pod ziemią w czasie rzeczywistym, w tym aktualne położenie urządzeń/uczęszczane ścieżki/oblicza liczbę i rozmieszczenie obsługi, dostarczając informacje o obecności w oparciu o rzeczywistą sytuację w kopalni. Dzięki temu centrum monitorowania bezpieczeństwa produkcji może podjąć różne działania dotyczące bezpieczeństwa w różnych miejscach pod ziemią przed wystąpieniem wypadku.

Ładowarka ładuje bank baterii, w tym samym czasie zasilając energią elektryczną inne obwody obciążenia. Obwód obciążenia zawiera obwód detekcji poziomu baterii, który może monitorować i chronić baterie. Magazyn baterii jest głównie używany do zagwarantowania normalnej pracy systemu kiedy generator ładujący zachowuje się niezgodnie z normalnym działaniem. W obwodzie z obciążeniem, transmisja sygnału jest dostarczona przez izolowane elementy DC-DC, które gwarantują stabilność i dokładność transmisji sygnału. W międzyczasie, procesor i czujniki mogą być zasilone przez LDO i przetwornice DC-DC.

System pozycjonowania obsługi w kopalni może realizować dwie główne funkcje. Pierwszą jest dostarczenie pozytywnego i efektywnego zabezpieczenia przed wystąpieniem wypadku. Drugą funkcją jest nie tylko możliwość błyskawicznego znalezienia pracowników, kiedy zdarzy się wypadek, ale również możliwość ich odnalezienia w długim czasie po jego wystąpieniu, co pozwala na odpowiednią reakcję w czasie i odpowiedni wymiar ratunku, co prowadzi do przeprowadzenia skutecznej akcji ratowniczej.


Inne zastosowania produktów Mornsun


Informacje o firmie Mornsun

Mornsun jest jednym z największych producentów wysokiej jakości przetwornic AC/DC, DC/DC, sterowników IGBT/LED, modułów zabezpieczeń łączy sygnałowych i filtrów EMC/EMI.

Mornsun - producent przetwornic

Mornsun to lider w produkcji przetwornic, największy dostawca tego typu elementów na rynku azjatyckim, trzeci wśród producentów na rynku światowym.

Jakość potwierdzona współpracą z największymi producentami elektroniki przemysłowej na świecie.
Mornsun posiada ponad 350 opatentowanych rozwiązań z zakresu topologii, materiałów i rozwiązań z zakresu budowy przetwornic.

Mornsun to:

  • ponad 2000 pracowników na całym świecie, w tym 200 inżynierów w dziale R&D
  • 2 nowoczesne centra produkcyjne
  • 18-letnie doświadczenie w konstrukcji i produkcji przetwornic
  • uznana, wysoka jakość produktów, potwierdzona certyfikatami ISO9001, ISO14000, OHSAS18000, TS16949

Nasze certyfikaty


Polski dystrybutor

Elhurt - produkcja kontraktowa i dystrybucja podzespołów elektronicznych

Elhurt - 25 lat doświadczenia w branży elektronicznej

30 lat doświadczenia w branży elektronicznej

Profesjonalne wsprarcie techniczne inżynierów

Profesjonalne wsparcie techniczne inżynierów

Szeroki wybór komponentów elektronicznych

Szerokie portfolio produktów uzupełniających

Usługi produkcji kontraktowej elektroniki

Usługi produkcji kontraktowej elektroniki


Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z dystrybutorem:

Elhurt sp. z o.o.
Ul. Galaktyczna 35a
80-299 Gdańsk
tel.: 58 554 08 00


Andrzej Moczulski:

600 082 430

mornsun@elhurt.com.pl