Sterownik medyczny

Automatyczny analizator komórek krwi zbiera informacje na ich temat za pomocą pomiarów rezystancji elektrycznej lub metody laserowego rozpraszania, a następnie używając automatycznej strzykawki, hematokrytu, rozcieńczalnika, wstrząsarki (ang. vortex mixer), dozownika i pompy ssącej do przeprowadzenia absorpcji, rozcieńcza, transferuje, miesza i umieszcza próbki w miejscu testu. Następnie analizator wzmacnia, wyświetla i wyostrza sygnał testowy, osiągając rezultat końcowy. Urządzenie to jest szeroko używane w testach klinicznych.

Moduł zasilania może być podłączony do szpitalnej sieci 220 VAC i może zasilać wiele elementów pobierających moc potrzebną do prawidłowego działania systemu podłączonych do wyjść 5V\12V\24V przetwornicy. Napięcie o wartości 5V zazwyczaj zasila chip np. MCU. Jakkolwiek, obwód wzmacniający lub system wymaga napięcia stałego, dlatego też jest wyposażone w przetwornice DC/DC do zamiany napięcia w obwodzie.

Mornsun dostarcza wysoko niezawodnych rozwiązań zasilaczy z wysoką wartością izolacji pomiędzy wejściem, a wyjściem do medycznych sterowników urządzeń sterylizujących, które spełniają wymagania medyczne wysokiej izolacji i bezpieczeństwa. Rozwiązanie może skutecznie izolować wpływ interferencji sygnałów z urządzenia sterującego i usprawniać dokładność zbierania sygnałów. Z drugiej strony, zasilacz posiada kilka cech takich jak wyjście stałonapięciowe, niską pulsację i szumy o bardzo niskiej wartości.


Inne zastosowania produktów Mornsun


Informacje o firmie Mornsun

Mornsun jest jednym z największych producentów wysokiej jakości przetwornic AC/DC, DC/DC, sterowników IGBT/LED, modułów zabezpieczeń łączy sygnałowych i filtrów EMC/EMI.

Mornsun - producent przetwornic

Mornsun to lider w produkcji przetwornic, największy dostawca tego typu elementów na rynku azjatyckim, trzeci wśród producentów na rynku światowym.

Jakość potwierdzona współpracą z największymi producentami elektroniki przemysłowej na świecie.
Mornsun posiada ponad 350 opatentowanych rozwiązań z zakresu topologii, materiałów i rozwiązań z zakresu budowy przetwornic.

Mornsun to:

  • ponad 2000 pracowników na całym świecie, w tym 200 inżynierów w dziale R&D
  • 2 nowoczesne centra produkcyjne
  • 18-letnie doświadczenie w konstrukcji i produkcji przetwornic
  • uznana, wysoka jakość produktów, potwierdzona certyfikatami ISO9001, ISO14000, OHSAS18000, TS16949

Nasze certyfikaty


Polski dystrybutor

Elhurt - produkcja kontraktowa i dystrybucja podzespołów elektronicznych

Elhurt - 25 lat doświadczenia w branży elektronicznej

Ponad 25 lat doświadczenia w branży

Profesjonalne wsprarcie techniczne inżynierów

Profesjonalne wsparcie techniczne inżynierów

Szeroki wybór komponentów elektronicznych

Szerokie portfolio produktów uzupełniających

Usługi produkcji kontraktowej elektroniki

Usługi produkcji kontraktowej elektroniki


Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z dystrybutorem:

Elhurt sp. z o.o.
Ul. Galaktyczna 35a
80-299 Gdańsk
tel.: 58 554 08 00


Andrzej Moczulski:

600 082 430

mornsun@elhurt.com.pl