Sterownik medyczny

Automatyczny analizator komórek krwi zbiera informacje na ich temat za pomocą pomiarów rezystancji elektrycznej lub metody laserowego rozpraszania, a następnie używając automatycznej strzykawki, hematokrytu, rozcieńczalnika, wstrząsarki (ang. vortex mixer), dozownika i pompy ssącej do przeprowadzenia absorpcji, rozcieńcza, transferuje, miesza i umieszcza próbki w miejscu testu. Następnie analizator wzmacnia, wyświetla i wyostrza sygnał testowy, osiągając rezultat końcowy. Urządzenie to jest szeroko używane w testach klinicznych.

Moduł zasilania może być podłączony do szpitalnej sieci 220 VAC i może zasilać wiele elementów pobierających moc potrzebną do prawidłowego działania systemu podłączonych do wyjść 5V\12V\24V przetwornicy. Napięcie o wartości 5V zazwyczaj zasila chip np. MCU. Jakkolwiek, obwód wzmacniający lub system wymaga napięcia stałego, dlatego też jest wyposażone w przetwornice DC/DC do zamiany napięcia w obwodzie.

Mornsun dostarcza wysoko niezawodnych rozwiązań zasilaczy z wysoką wartością izolacji pomiędzy wejściem, a wyjściem do medycznych sterowników urządzeń sterylizujących, które spełniają wymagania medyczne wysokiej izolacji i bezpieczeństwa. Rozwiązanie może skutecznie izolować wpływ interferencji sygnałów z urządzenia sterującego i usprawniać dokładność zbierania sygnałów. Z drugiej strony, zasilacz posiada kilka cech takich jak wyjście stałonapięciowe, niską pulsację i szumy o bardzo niskiej wartości.


Inne zastosowania produktów Mornsun


Informacje o firmie Mornsun

Mornsun jest jednym z największych producentów wysokiej jakości przetwornic AC/DC, DC/DC, sterowników IGBT/LED, modułów zabezpieczeń łączy sygnałowych i filtrów EMC/EMI.

Mornsun - producent przetwornic

Mornsun to lider w produkcji przetwornic, największy dostawca tego typu elementów na rynku azjatyckim, trzeci wśród producentów na rynku światowym.

Jakość potwierdzona współpracą z największymi producentami elektroniki przemysłowej na świecie.
Mornsun posiada ponad 350 opatentowanych rozwiązań z zakresu topologii, materiałów i rozwiązań z zakresu budowy przetwornic.

Mornsun to:

  • ponad 2000 pracowników na całym świecie, w tym 200 inżynierów w dziale R&D
  • 2 nowoczesne centra produkcyjne
  • 18-letnie doświadczenie w konstrukcji i produkcji przetwornic
  • uznana, wysoka jakość produktów, potwierdzona certyfikatami ISO9001, ISO14000, OHSAS18000, TS16949

Nasze certyfikaty


Polski dystrybutor

Elhurt - produkcja kontraktowa i dystrybucja podzespołów elektronicznych

Elhurt - 25 lat doświadczenia w branży elektronicznej

30 lat doświadczenia w branży elektronicznej

Profesjonalne wsprarcie techniczne inżynierów

Profesjonalne wsparcie techniczne inżynierów

Szeroki wybór komponentów elektronicznych

Szerokie portfolio produktów uzupełniających

Usługi produkcji kontraktowej elektroniki

Usługi produkcji kontraktowej elektroniki


Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z dystrybutorem:

Elhurt sp. z o.o.
Ul. Galaktyczna 35a
80-299 Gdańsk
tel.: 58 554 08 00


Andrzej Moczulski:

600 082 430

mornsun@elhurt.com.pl